Oluline info!

Head lapsevanemad,

Seoses koroonaviiruse suure potentsiaalse ohuga ning vastavalt   Haridus- ja Teadusministeeriumi ja Märjamaa Vallavalitsuse kriisikomisjoni otsusega https://marjamaa.kovtp.ee/eriolukord   on alates 16. märtsist kõik valla allasutused SULETUD 13.03 – 31.03, 2020

Varbola Lasteaed – Algkool on SULETUD alates esmaspäevast. Ära jäävad ka  kõik  sündmused, trennid aedkooli hoones!

• Koolis jätkub õppetöö koduõppe/e-õppe vormis. Kõik oluline info, sh teave õppetöö kohta, liigub õpilaste ja lapsevanemateni eKooli kaudu,
  • Lasteaias laste vastuvõttu ei toimu. Personal tegeleb veebikeskkonnas dokumentatsiooni (laste arengukirjeldused; tööplaanid, koolivalmiduskaardid jms) korrastamisega.

NB! Panen kõigile peredele südamele – kui aedkool  on isolatsioonis, siis on iga vanema ülesanne vastutada, et laps tõesti ka kodus püsiks!

Säilitagem rahulikku meelt ning tegutseme läbimõeldult!

Jäägem terveks!

Lugupidamisega
Varbola Lasteaed – Algkool

Esmaspäevast, 16. märtsist on Varbola Kool suletud kaheks nädalaks.

Varbola aedkool järgib oma tegemistes Terviseameti; Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Märjamaa Vallavalitsuse edastatud soovitusi ning juhiseid seoses COVID-19 haiguse levikuga.

Täna (13.03.2020) anname koolis õpilastele täpsemaid juhiseid, kokkuleppeid edastistes tegevustes ja ülesannetes ning õpilased viivad koolimajast kaasa kõik kodus õppimiseks vajalikud õppevahendid ja –materjalid!

Lasteaed jätkab esialgu tegevust. Lasteaia sulgemise otsustame juhtumipõhiselt. Sellegipoolest kutsume üles kõiki lapsevanemaid, kellel see vähegi võimalik, jätta lapsed koju. Viiruse leviku ja selle poolt tekitatud sümptomite osas esineb endiselt ebaselgusi. Ükskõik missuguste haigustunnustega laps lasteaias peab jääma koju ja sellest tuleb KOHE teavitada aedkooli juhtkonda.

Säilitagem rahulikku meelt ning tegutseme läbimõeldult ja värskele ametlikule teabele tuginedes.

Lugupidamisega
Varbola Lasteaed – Algkool

Ilusat pühadeaega

poster

Jõulud ajas

Varbola Kooli õpilased osalesid 03. detsembril, programmis “Jõulud ajas “. Programm pakkus rännakut Jõuluajas. Rännakut alustati väikese mängulise matkaga, kus kuulati, kas loodus juba annab märku, et käes on talv. Matkal jõuti sooja jõuluteemalisse tippi, kus arutati jõulu tähendust ja traditsioone meie esivanemate kodudes. Prooviti soolaube, kui traditsioonilist jõulutoitu ning mängiti traditsioonilisi jõulumänge. Peale tipit siirduti Harmi mõisahoonesse, kus kauni kuuse ees päkapikk, kes tutvustas uusi jõulutraditsioone ja uskumusi ning koos mängiti ning meisterdati.

IV klassi lõpuaktus

Vajuta pildil, et näha galeriid suuremalt!