EV100 näitus

Põnevaid leide meie näituselt 🙂

Märka mind teiste seas

16.-17. veebruar toimus VLA õpetajatele koolitus Pärnu Tervise Paradiisis, kus kahel päeval sai aktiivselt analüüsida praktilisi näiteid ja tegevusi AEV ja HEV lastega töötamise põhimõtetest. Koolitajaks Ivica Mägi.  

Koolitus toimus Innove rahastusest koolipõhise koolimeeskonna  „Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid“;„8.6 Koolimeeskondade ühine õppimine haridusuuenduste rakendumiseks“.

Koolitus oli meie projekti “Märka mind teiste seas” esimene tegevus.

SÕBRAPÄEV

Sõbrapäev Märjamaa Noortekeskuses

Suusatame :)

Tõusud ja langused

 

Eitahalood

Aare ema ei taha töölt koju tulla, Pille vanaema ei taha korralikult käituda, Liinu onu ei taha hambaarsti juurde minna. Nii palju häda nende suurtega! Nüüd peavad lapsed võtma appi kogu kavaluse ja veenmisoskuse, et panna jonnakad täiskasvanud tegema asju nii nagu vaja. Toredaid argielust inspireeritud lood pakuvad äratundmishetki kõikidele lapsevanematele ja võib kindel olla, et neid lugusid on suurtel lõbus ette lugeda ja väikestel mõnus kuulata.

Eesti 100 raames, loeb Monika meile esmaspäeviti vahvaid lugusid ette. Täna kuulasime jutustusi Venno Loosaare sulest “Eitahalood”

Aabitsapidu

poster
Aabitsapidu
00:00
--
/
--

30.jaanuaril jätsid meie 1. klassi õpilased hüvasti aabitsatega. Aabitsapeo korraldas neile II ja III klass, kes kontrollis arvutamisoskust ja tähestiku tundmist.Ühiselt lauldi ka “Tähestikulaulu”. Elevust tekitas viktoriin, mis oli kokku pandud aabitsategelaste tundmise peale. Seal keegi hätta ei jäänud. Esimesel koolipäeval kingitud kõige esimene õpik – aabits – on kaanest kaaneni selgeks õpitud. Tähed on selged ja tähestik peas. Pidu lõppes tunnistuste jagamise ja jäätise söömisega.

Kehaline kasvatus jääl :)