Galerii

Meile meeldib koos nokitseda ja õppima ei pea alati laua ääres 🙂

Tarkusepäeva matkad on meie koolis igasügisene traditsioon. Selleks, et õppeaasta käima lükata, läheme loodusesse. Vaatleme, kuulame ja suhtleme, nii loodusega kui ka omavahel. Häälestame end uuele õppeaastale ja tunneme õppimisest rõõmu.

Kuna oleme väike kool, siis ekskursioonid välisriiki (nt Lätti) saame teha koos. Tegelikult saame teha kõike koos, sest me ei pea kunagi valima ega otsustama, kes saab osa võtta ja kes seekord peab tulemata jätma. Väikese kooli suur võlu on see, et saame alati kõigest koos osa võtta.

Põnevaid ja õpetlikke elamusi ei pea minema kaugele otsima, need on olemas oma kogukonnas ja tulevad koju kätte. Tuleb vaid kutsuda.

Meil talviti kooliõuele liuvälja ei teki, aga meid siiski piisavalt palju, et kellegil kodus ikka järv ära jäätub. Kehaline kasvatus on ikka puhas rõõm ja lust.

Moodne klassiruum võib väga vabalt olla ka tipi telgis.

…..sest seal kohtub traditsioon ja innovatsioon.

Kuna kool ja lasteaed on ühes majas, siis me tegelikult oleme aedkool ja meil koolina on palju ühisüritusi lasteaiaga. Koos oleme tublid, julged ja osavad.