Projektid

VLA õppijate ja õpilaste digipädevuste toetamine (kokkuvõte)

Meie maja digipädevused Raplamaa alushariduse juhtide “digisilmade” läbi 🙂 VAATA SIIT

Tervist edendav kool

Kokkuvõte meie kehalise kasvatuse projektidest, mida tegime 2016-2017 õppeaastal, mis jätkuvad 2017-2018 õppeaastal ning seosed digitehnoloogiaga.

______________________________________________________________________________

eTwinning on Euroopa koolide virtuaalne kogukond, mis on töökeskkonnaks koolitöötajatele (õpetajatele, õppealajuhatajatele, raamatukogutöötajatele jne), kes töötavad Euroopa eri riikides. Koolid, kes on otsustanud osaleda Euroopa kõige põnevamas kogukonnas, saavad seal suhelda, koostööd teha ja projekte luua.

_______________________________________________________________________________

Varbola lasteaed-algkool osales 2016. aasta novembrist eTwinningus. Kolme projektiga.

1. Digikodu – IV klass
  2. Mesimummude tantsupidu (BeeBot robotitega) – I-II klass
  3. BeeBot joonistab – lasteaed

_______________________________________________________________________________

Tervist edendava kooli keskseks mõtteks on koolikeskkonna kujundamine kõigi kooliga seotud inimeste poolt selliseks, et õpilastel, õpetajatel, direktoril ja teistel – koolitädideni välja, oleks meeldiv ja hea koolis õppida või töötada.„Hea” tähendab seda, et suhted inimeste vahel, tunniplaan ja kooli kodukord, füüsiline keskkond, toitlustamine jne. oleksid igaühele tervislikud, mitte ülemäärast stressi tekitavad või tervisekahjustusi põhjustavad.

Lühitutvustus meie 2016-2017.õa projektidest. Klikka pildil, et näha esitlust.