Õppepäev Tallinna Loomaaeda 30.mai

Eelviimased koolinädalad – neid oleks ju „patt“ ainult koolimaja seinte vahel veeta. Õppida saab ju väljaspool kooliruume ka.
I ja III klass ning koolieelikud lasteaiast käisid 30. 05 Tallinna loomaaias, et koos uusi teadmisi hankida ja mõnusalt aega veeta.
Bussisõidul tutvuti loomaia plaaniga ning tuli mõelda milliseid loomi keegi vaadata soovib. Loomaaeda sisenesime Lääneväravast. Peale väikest arutelu selgus uskumatu üksmeel – sooviti vaadata – nii põhja- kui lõunamaaloomade välimust ja käitumist.
Peamine ülesanne „kaart käes“ oli leida üles „Troopiline vihmamets“. Uues Kagu – Aasia vihmametsa majas sai kogeda niiskust ja palavust, taimerohkust, võõrapäraseid linnu- ja loomahääli ning näha sealse piirkonna loomaliike. Pikalt ringi uudistades, õnnestus kõrgete puude otsas märgata lendkoera kolooniat.

Enne Põhjaväravast väljumist külastasime polaariumit, kus jääkaru end päikese paistel soojendas.

Oli igati tore ja õhinapõhist õpet täis koolipäev.