Kendama-meister

Aprillikuu on naljakuu, aga ka järjekordse #ärarääma mängu kuu. Et kodus igav ei hakkaks ja õppetöö üle pea ei kasvaks, teeme ühe challange’i, mis paneb proovile oskused, tehnika ja loovuse. Nii kuulutame välja Kendama-võistluse, et selgitada välja #ärarääma Kendama-meister.

Selleks saada video mõnest vahvast ja ägedast trikist kooli haridustehnoloogile (võid saata epostile elyna@varbolakool.ee, või ka Facebooki messengeri).

NB! Vaata et trikivideos oleks vabalt valitud kujul kaasatud ka taaskasutusse suunatav pandipakend. Ole loov ☺

Kõik videod lähevad üles kooli Instagrami ja Facebooki!

Parimate trikitajate vahel loosib Eesti Pandipakend koostöös Keerdtrepiga välja Ärarääma Kendama-meistri, kes saab peaauhinnaks uhke JBL kõlari. Soovime kõigile kannatlikkust, tervist, head kodukooli ja jätkuvat taara kogumist! Aga nüüd… käed soojaks ja trikitama! #ärarääma #keerdtrepp

Videode esitamise tähtaeg on 3.mai!