Spordinädala lõpetamine

1. oktoobril toimus Varbola koolis spordinädala pidulik lõpetamine.

Spordinädalat korraldatakse Eestis juba 6 korda. Läbiviijateks on meil Eesti Olümpiakomitee koostöös Ühendusega Sport Kõigile. Spordinädala eesmärgiks on suurendada liikumisharrastustega tegelevate inimeste arvu. Tänaseks on spordinädalast osavõtjate hulgas peale koolide ka lasteaiad. Spordinädalat toetavad mitmed ettevõtted nagu Erasmus+ projekt, Kultuuriministeerium ja Coop Eesti. Nende poolt olid spordinädalal osalejatele välja pandud mitmed auhunnad.

Varbola kooliga võtsime spordinädalast osa juba teist korda. Sel sügisel toimus meil spordinädala raames  mitmeid vahvaid liikumisüritusi: osavõtt Heategevuslikust teatejooksust Keilas, spordipäev Kernu staadionil  ja matkarajal, rattapäev. Ka lasteaialapsed toimetasid aktiivselt spordinädala raames, kiika aedkooli Facebooki ja lapsevanemad kindlasti ka Eliisi sündmusi. Rohkem pilte seal.

Siin siis väike ülevaade rattapäevast ja auhindade, diplomite üleandmisest meie õpilastele.

poster
--

24. spordipäeval käisid õpilased Kernu kooli matkarajal, kus toimus väike maastikumäng. Mängu idee seisnes selles, et tuli leida üles punktid ja teha mõned fotolavastused 🙂

poster