Esmaspäevast, 16. märtsist on Varbola Kool suletud kaheks nädalaks.

Varbola aedkool järgib oma tegemistes Terviseameti; Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Märjamaa Vallavalitsuse edastatud soovitusi ning juhiseid seoses COVID-19 haiguse levikuga.

Täna (13.03.2020) anname koolis õpilastele täpsemaid juhiseid, kokkuleppeid edastistes tegevustes ja ülesannetes ning õpilased viivad koolimajast kaasa kõik kodus õppimiseks vajalikud õppevahendid ja –materjalid!

Lasteaed jätkab esialgu tegevust. Lasteaia sulgemise otsustame juhtumipõhiselt. Sellegipoolest kutsume üles kõiki lapsevanemaid, kellel see vähegi võimalik, jätta lapsed koju. Viiruse leviku ja selle poolt tekitatud sümptomite osas esineb endiselt ebaselgusi. Ükskõik missuguste haigustunnustega laps lasteaias peab jääma koju ja sellest tuleb KOHE teavitada aedkooli juhtkonda.

Säilitagem rahulikku meelt ning tegutseme läbimõeldult ja värskele ametlikule teabele tuginedes.

Lugupidamisega
Varbola Lasteaed – Algkool