“Efektne vahepala” Ahhaa Teadusteatri etendus

Osalesime 2020 aasta kevadel Eesti Pandipakendi poolt sorteerimiskampaanias #ärarääma ja saime auhinnalise võidu. Meid külastas Eesti Pandipakendi poolt välja pandud auhinnana Ahhaa Teadusteater etendusega “Efektne vahepala”. Etendus pakkus lastele oma kooli õuel müstilisi värvusreaktsioone, udupahvakaid, ilutulestikku ja plahvatusi. Seda kõike ikka harivas, kuid lõbusas võtmes.

Lasteaed-algkooli õpilased suunasid projekti käigus tagasi ringlusesse 450 pandipakendit, mis ühe õpilase kohta teeb 20,45 tükki. Veendusime, et meie õpilased teavad, et pakendite sorteerimine ja õigesse konteinerisse  kogumine on argielu loomulik osa.

Kampaanias osales üle Eesti 91 kooli ja ühise pingutusena suunati taaskasutusse 31 000 pandipakendit, millest valmistatakse uued pudelid ja purgid.