Jõululaat ja Ruunawere Postimõis

Vajuta pildil, et näha galeriid suuremalt!

Lotemaa

12. detsembril käisid kooliõpilased Lotemaad avastamas.

Vajuta pildil, et näha galeriid suuremalt!

Varbola kooli õpilased Viljandis

Koolivahejal külastasid Varbola kooli õpilased Viljandi Ugala teatrit, kus vaadati etendust “Vai-vai vaene Vargamäe” ehk “Tõde ja õigus” lastele. Muusikaline rännak läbi värvide, nalja ja pisarate A. H. Tammsaare teose “Tõde ja õigus” põhjal. Lavastus jutustas lühidalt ja lastele mõistetavas võtmes ümber Tammsaare romaani ning andis noortele vaatajatele esmase pildi Andresest, Pearust ja teistest Tammsaare tegelastest.

Pärast etendust tehti jalutuskäik Viljandi lossimägedes ja astuti läbi Viljandi Pärimusmuusika Aidast. Koos sealse juhendajaga õpiti lihtsamaid pärimuslikke laulumänge ja tutvuti erinevate võimalustega, kuidas mänge praktiliselt läbi viia.

poster
2018-Viljandis

Emakeelepäev

14.03. – Emakeelepäev Varbola koolis oli pühendatud ilusale käekirjale, millest oli võimalus osa võtta nii vanematel kui õpilastel.

Palukülas lustimas

Vaata videot:

poster
Palukülas 2018

Tüdrukute nädal 5.-9. märts

Lapsed: lahe oli, väga lahe, meil käisid koolilapsed ja põhiliselt terve maja külas, teisipäeval tegime kaneelisaiu, mina ei ole kunagi kaneelisaiu kodus teinud, tikuvõileibu tegime ka, kõige maitsvamad olid vahvlid, muffinid ja kaneelisaiad ning “Valge klaari” limps.

Palju õnne Eesti :)

SÕBRAPÄEV