Warning: The magic method Gallery_Img::__wakeup() must have public visibility in /data02/virt65263/domeenid/www.varbolakool.ee/htdocs/wp-content/plugins/gallery-images/gallery-images.php on line 97
Lotte loodusmäng – VARBOLA LASTEAED ALGKOOL

Lotte loodusmäng

Keskkonnaametist laenutatav mõõtmetelt suur interaktiivne Lotte loodusmäng ei ole tavaline lauamäng.
Küsimused tulevad kuuldavale digitaalsest mängupliiatsist, Lotte häälega. Küsimuste teemad hõlmavad Eesti loodust veekogudest põldude ja aedadeni. Kui küsimustele vastus antud, asub mängu veel üks Lotte tegelane – elukogenud onu Klaus, kes esitab vastuse koos selgitustega, jällegi läbi digitaalse mängupliiatsi.
Kahenädalane laenutusaeg lendas kiiresti, kuid iga õpilane ja õpetaja sai teada midagi huvitavat (ja uut).