Proge Tiigri tulevikutegijad 2022

Meedita tund on üks vahva tund, kus õpetaja näitab õpilastele erinevaid robootikavahendeid, mida saab õppetöös kasutada. Nii oleme teinud tunnid põnevaks digijoonistamisega erinevates keskkondades nagu Weavesilk, ABCya, arvutiprogrammis Paint.

Robootikavahendeid ei pea kasutama ainult meedia tunnis, neid on tore lõimida teiste õppeainetega. Kui IV klass käsitles “Päikesesüsteemi” teemat, siis meedia tunnis õpetaja andis õpilastele Ozobot robotid ja tutvustas õpilastele Proge Tiigri kogumiku töölehte. Nii saigi mitu ainet läbi võetud 🙂

Võimlemistunnnis kasutasime CodyRoby käsukaarte ja õppisime programmeerimist ilma digivahendeid kasutamata. Õppemäng on võetud Europe Code Week sündmuse tunnikavast, milleks on “Programmeerimine ilma digitaalse tehnoloogiata” ja  tunnikavalink on siin .

I klass tutvus samuti Ozobot robotitega ja nemad tegid vahvad rajad robotile ja mõtlesid toreda jutukese sinna juurde. Õpetaja viis tunnni läbi kasutades Proge Tiigri tunnikava.

Õpetaja Terje saatis meie tegemised õpilasüritusele “ProgeTiigri tulevikutegijad 2022” ja ohh mis rõõmu, meie aedkool sai auhinnalise tunnustuse, võitsime kaks Cue robotit 🙂