Perepäev

Varbola aedkooli traditsiooniline, aprillikuine perepäev erines seekord eelnevatest.
Perepäev oli osa aedkooli SA Innovele esitatud projektist “Märka mind teiste seas”. Lapsed osalesid erinevates töötubades:
• Muusika ja kunst pakkus võimalust kogeda iseennast läbi muusika ning kunstilise tegevuse;
• Jooga aitas leida enda sees tasakaalu ja arendas iseseisvat mõtlemist.
• Kahes töötoas oli võimalus tunnetada, kuidas töötavad sinu kompimis-, kuulmis- ja nägemismeeled.
• Võimlas saadi end proovile panna invaabivahendeid (ratastool ja kargud) kasutades.
Kõige pisematele oli avatud ka mängutuba.

Samal ajal kui lapsed töötubades osalesid, kuulasid vanemad kasvatuslikke näpunäiteid nõustajalt Ivica Mägi.
Perepäev lõppes ühises maitsmisetoas, kus pakuti vähemalt 15 erinevat sorti leiba; kolme maitsevõiet; juurvilju erinevate isevalmistatud tipikastmetega; banaani- ja hapukoore pannkooke moosiga. Joogiks vahtramahl, marjakissell ning kolme sorti ravitee (piparmünt, vaarikas, pärnaõis). Kõik osalejad said auhinnaks puutetundliku pastapliiatsi perepäeva märksõnaga.

Vajuta pildil, et näha galeriid suuremalt!

Õpilaste kokkuvõte perepäevast videona

poster
Perepäev

TÄNAME KÕIKI PEREPÄEVAL OSALEJAID JA SOOVIME MÕNUSAT PÄIKESELIST KEVADET!