NUTIKAS ISADEPÄEV

Sel aastal tuli isadepäev teisiti.  Isade osalus oli peaaegu 100% ning tegevused olid peamiselt digivahenditega seotud. Hoolimata sombusest ilmast läksid segameeskonnad rajale ülesandeid täitma. Punkte rajal oli kokku kaheksa ning mõned neist olid pildistamisega seotud ülesanded, mõned valikvastustega ning mõned vaba vastustega küsimused.

Tehnikaga on ikka nii, et arvestama peab selle “pirtsakusega”. Koolimajas ei tahtnud sel pärastlõunal internet koostööd teha, õnneks aitas õpilane Uku Maru meid hädast välja. Wifi jagamine on ju ka üks digipädevus ning seda oskavad meie kooli õpilased väga hästi 🙂 Kahjuks ilmnes rajal samuti interneti “pirtsakus” ja kõigi meeskondade pildid kahjuks Avastusraja seinale ei jõudnud. Siiski-siiski on võimalik mõningaid toredaid klõpse ikkagi uudistada.

ESIMESES PUNKTIS

TULI TEHA PILT

OMA MEESKONNAST

TEISES PUNKTIS PILDISTADA ISASID JA
                                                       TOOTEID, MIS SEOTUD EESTI VABARIIGIGA 🙂

SEITSMENDAS (EELVIIMASES) PUNKTIS

OLI TEEMAKS "SUUR HOOG"

Samuti pakkus pildistamisülesanne kohalikus RITA poes kilkeid ja elevust. Ühe meeskonna fotojaht poes sai ka jäädvustatud 🙂

Kui Avastusrada läbitud, jätkus digiviktoriin, kus isad said oma kiiruse ja teadmised proovile panna (lapsed muidugi aitasid neid :). Esimene koht läks “Urukoertele”, teise koha võttis “Ei tea” ning kolmandaks tulid “Kivisikud”. Kes teab, see teab 🙂

Samuti esitasid lapsed ilusaid ütlemisi ja mõnusaid nalju isadest ning päev lõppes ühise tordi söömisega 🙂

Klõpsa pildil, et näha seda suuremalt!